Rolety

Przesłony wewnętrzne stanowią ochronę przed intensywnymi promieniami słonecznymi i są elementem wystroju wnętrz. Różnorodność rozwiązań sprawia, że klasyczna forma przesłaniania okien urosła do miana dekoracji. Bogata zestaw kolorów wzorów i struktur tkanin umożliwia na wytwarzanie dowolnej atmosfery w pomieszczeniu, w zależności od prywatnych wymagań, dlatego nawet najbardziej wymagający kontrahent znajdzie dla swojego wymarzonego wystroju wnętrza odpowiednie rozwiązanie.

rol2 Rolety

Różne warianty kolorystyczne

Tanie rolety kupisz w sklepie on-line.
Nowoczesna architektura proponuje nam, coraz więcej rozwiązań z użyciem przeszklonych powierzchni, które nadają lekkości konstrukcjom budynków. Wyzwaniem jest ze 100% pewnością zbudowanie przesłon estetycznych, funkcjonalnych i bezpiecznych. W zależności od potrzeb posiadamy wiele sposobności przykładowo. rolety zewnętrzne, idealnie łączące estetykę, termoizolację oraz bezpieczeństwo. Żaluzje fasadowe i refleksole chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi, a moskitiery przed insektami.

rol1 Rolety
Przykład przesłon jakie możesz posiadać w domu.

Żaluzje pionowe

Stosowana jest w ogromnej liczbie przypadków w budynkach efektywności publicznej , a ponadto w biurach, jako nowoczesna forma aranżacji wnętrz. Wielką zaletą verticali jest możliwość przesłonięcia dużych powierzchni na przykład przeszklonych ścian lub pomieszczeń. Regulacja lameli ułatwia operowanie światłem. Dostępne są dwie szerokości lameli 89 mm i 127 mm , a dodatkowo nowoczesne stringi, czyli dekoracyjne sznury układające się w szersze pasy. Zbiór materiałów obejmuje nie tylko bogatą paletę tkaniny, ale także tworzywo PCV, przeznaczone do pomieszczeń o dużej wilgotności np. basenów, ośrodków rekreacyjnych, czy szpitali, dostępne są również tworzywa z atestami niepalności. Tkaniny do verticali można prać w 30 stopniach.

rol3 Rolety

aranżacja pomieszczenia z roletami

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome to najprostszy i najbardziej funkcjonalny sposób na przesłonięcie okna. W katalogu usług/produktów mamy żaluzje aluminiowe w bogatej gamie kolorystycznej i trzech opcjach szerokości piór: 16 mm, 25 mm i 50 mm, żaluzje drewniane o szerokościach piór 25 mm i 50 mm, a również żaluzje bambusowe, drewnopodobne i laminowane o tych samych rozmiarach co drewniane. Priorytetową wielką zaletą żaluzji jest dobra regulacja naświetlenia pomieszczenia, poprzez odpowiednie nachylenie kąta piór, zapewniające widoczność na zewnątrz przy całkowitej eliminacji nasłonecznienia. Żaluzje instalowane są do każdego typu okien, na zewnątrz lub między szyby a szeroki wybór mocowań umożliwia montaż dostosowany do własnych wymagań. Dużą popularnością klientów cieszy się metodę zamocowania, który umożliwia prosty demontaż przykładowo. podczas mycia. Istnieje także sposobność wykorzystania żaluzji z dodatkowym prowadzeniem bocznym, co jest perfekcyjnym rozwiązaniem do okien uchylnych.

rol4 Rolety

Aranżacja, która nadaje pomieszczeniu elegancji.

Plisy

Plisa to nowoczesna i funkcjonalna osłona przeciwsłoneczna. Cechą niepowtarzalną plisy jest sposobność zastosowania jej wszędzie tam, gdzie inne typy osłon są nieodpowiednie. Łączy w sobie cechy żaluzji i rolety materiałowej. Istnieje możliwość wytwarzania różnych kształtów geometrycznych a metodę obsługi (przesłanianie z góry na dół albo z dołu do góry) pozwala na którekolwiek regulowanie światłem w pomieszczeniu. Dostępne kolory profili: biały, brązowy, beżowy, antracyt, srebrny, szampański, czarny, oliwka, złoty dąb i orzech. Obsługa plisy odbywa się za radą uchwytu sterującego. To praktyczna przesłona między innymi dlatego, że idealnie sprawdzi się zarówno w pokoju jak również w kuchni, możemy ją też prać ręcznie w 30 stopniach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>